تبلیغات
۩۞۩ دانلود بهترین بازی ها۩۞۩

۩۞۩ دانلود بهترین بازی ها۩۞۩
نویسندگان
نظر سنجی
دخری یا پسر؟؟؟!!
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
مقدمه :
همیشه بازیهای سبک اول شخص شوتر از اهمیت زیادی بهره مند هستند ! اما در این میان سری بازیهای Call of Duty متفاوت از بقیه است ! این بازی کار خود را با به تصویر کشیدن جنگهای جهانی اول یا دوم شروع کرد و بسیار موفق بود ! البته این تا زمانی بود که شانس با ActiVision  بود و توانست تا نسخه دوم بازی فروش خوبی داشته باشد! اما با انتشار نسخه سوم بازی و فروش نسبتا کم آن بر روی کنسول ps2  ( این نسخه از بازی به صورت انحصاری برای این کسنول بود که البته بعدها برای پلتفورم PC  هم پورت شد و اشخاص زیادی از آن بهره بردند ) باعث شد تا ActiVision به فکر فرو بروند تا بتواند این عنوان همیشه لذت بخش را زنده نگه دارد! به همین دلیل ActiVision عصر جدیدی را در بازی COD  آغاز کرد ! او با عوض کردن تاریخ زمانی بازی و به جلو بردن آن در زمان حال که عصر مدرن نامیده می شود  COD جدید خود را با نام MODERN WARFARE  شروع به ساخت کرد ! خیلی فکر می کردند این بازی  نمی تواند جای خوبی در بازیها آن موقع پیدا کند ! اما با نمایش اولین تریلر در نمایشگاه های بزرگ ، مردم را جذب این همه ابتکار و هوش مصنوعی بالای بازی کرد!

وقتی که بازی انتشار یافت تمامی کسانی که از نسخه سوم بازی دل خوشی نداشتند آن را خریداری کردن تا ببیند ActiVision توانسته جبران شکست خود را بکند یا نه ؟  فروش بسیار بسیار بالای این نسخه و تبدیل شدن آن به بهترین بازی سال ActiVision فهمید که رضایت مردم را جلب کرده و توانسته نام این بازی بسیار مهیج رو زنده نگه دارد ! اما با بعضی اختلالات در کمپانی بسیار قوی ActiVision دوباره تصمیم به برگشت به دوران جنگ جهانی دوم کرد اما با این تفاوت که بسیاری از جنگها در چین و ژاپن بود کلیک ساخت شماره پنجم این بازی را زد ! خیلی ها از این مسئله ناراضی بودند و انتقادات خود را به این شرکت کردند اما فایده ای نداشت و نسخه پنجم سری بازیهای COD  انتشار یافت ! با این وجود کسان زیادی این بازی را خریداری کردن اما به مرور خیلی ها از این بازی بد گفتند و ActiVision متوجه شد که باز هم مانند نسخه سوم بازی دچار اشتباه شده ! این شرکت بالاخره تصمیم نهایی خود را گرفت و با برداشتن نام COD  از نسخه ششم بازی این بازی رو فقط به عنوان MODERN WARFARE 2   خواند ! خیلی ها از این مسئله عجیب تعجب کردند تا اینکه ActiVision  خود این مسئله را روشن کرد و گفت " ما می خواهیم این سبک را از بازی COD حذف کنیم و او را به یک بازی کاملا جدید و مستقل تبدیل کنیم اما COD  سرجای خودش می ماند و هنوز طرفداری را دارد تا بخواند آن را بازی کنند " ! در ضمن ساخت این نسخه از بازی هم به دست خالق نسخه چهارم بازی ( MW1  ) یعنی Infinity ward  خواهد بود!دنباله در ادامه مطلب

مراقب باشید  ، دشمن نزدیک شماست !حال ما برای شما با وجود اطلاعات کم و تریلر های محدود از این بازی پیش نمایشی را برای شما آماده کرده ایم تا شما هم اطلاعاتی از این بازی بدست آورید :


هوش مصنوعی بهتر :

در این نسخه از بازی سعی شده که قسمت های که در نسخه قبل دچار اشکالات جزئی بود رفع شود و افراد شما کاملا با شما هماهنگ کار کند ! البته سیستم جدید در بازی طراحی شده که شما باید در حین بازی به دستورات فرمانده خود عمل کنید ( یعنی ممکن است دستور مخفی کاری و یا آتش بازی رو به شما بدهد ) شما هم از این قابلیت برخوردار هستید و می توانید به سربازانی که درجه شان از شما پایین تر است دستور بدهید تا گروه تان دچار مشکل نشود ! البته سازندگان بیشتر سعی دارن در این نسخه هم بیشتر به افراد و کسانی که در گروه شما هستد کار کند تا صحنه های ویژه ای را خلق کند ! هماهنگی افراد شما در وسایل نقلیه هم کار شده و می توانید خود در وسیله ای جدا به آنان دستور ایست یا حرکت و .... ، را بدهید!
فرمانده ها و سربازان بازی خیلی بهتر از خود شما عمل خواهد کرد!


گرافیک : محیطی وسیع و پهناور تر  ، نورپردازی فوق العاده:

 

سازندگان بازی تصمیم گرفته اند محیط بازی هر چه که می شود باز تر و وسیع تر بسازند تا  گیمر احساسی  مانند بازیهای OPEN WORD را داشته باشد ! مدیر برنامه ی بازی در مورد این مطلب گفته " ما می خواهیم که گیمر رو به یک دنیای کاملا پهناور ببریم تا از قسمت های شبه به هم و تکراری بازی در نسخه ای قبل رنج نبرده و بتوانند به هر کجا که می خواند سر بکشن و مانعی در سر راه آنها نباشد " همین بافت های که در افراد گروه شما هستد کاملا طراحی شده و هیچ فرقی از لحاظ گرفیک بین شما و آنان وجود ندارد ! بافت های ساختمان ها هم به این شکل هستند و حتی ترک های کوچک هم در بازی دیده می شود! نور پردازی در بازی بسیار پیشرفت کرده و هنگام آتش گرفتن یک مکان چشمان شما به خاطر نور زیاد سیاهی می رود و نمی توانید اطراف خود را واضح ببینید !
محیط ها کاملا طراحی شده و دقیق ، نور پردازی فوق العاده


گیم پلی : وسایل نقلیه ی آزاد ، اسلحه های مدرن تر

 

در تریلری که درE3  نمایش داده شد ، شما می توانید از هر وسیله ای که در اطراف شما هست استفاده کنید !

موتور های برف رو هم به بازی اضافه شده اند که می توانید در مناطق برفی سوار آنها شده و به دنبال دشمنان خود بکنید ! البته در حین رانندگی شما با اسحله ای ( کلت رگباری ) که در دست دارید از فرمانده تان دفاع و دشمنان خود را نابود می کنید ! گیم پلی به طوری طرحی شده که در بعضی موافق انتفاقاتی بدون خبر قبلی از آن به وقوع می پیوندد ! ( مثل افتادن درخت در حین رانندگی که باعث می شود تعییر جهت بدهید و از یک راه دور تر به مکان مورد نظر بروید ) همچنین اسلحه های بسیار مدرن و جدیدی در بازی گنچانده شده است مثلا اسلحه ای که مجهز به خفحه کننده بوده و یک حسگر صوتی در کنار اسلحه است که با آن می توانید صدای قدم های افراد دشمن را بشنوید و محل اختفا آنان رو شناسانی کنید ( البته این وسیله بیشتر به درد محیط های برفی و مه آلود می خورد تا دشمنان نتواند شما رو ببیند ) . یکی دیگر از وسایلی که در این MW2  دیده می شود  SHIELD ( یا همون سپر ) است که در مراحلی ویژه و محیط های سر بسته به درد شما می خورد ، البته این وسیله هم نمی تواند مدت زیادی زیر گلوله دوام بیاورد و از بین می رود ( در این بازی هیچ چیز نمی تواند همیشه جان شما رو حذف کند )! انتخاب سبک بازی با خودتان است ، شما می توانید با آرامش و مخفی شدن از چشم دشمن از کنار گوش آنان بگذرید یا می توانید با تیراندازی شدید و نشان دادن صریح خود به دشمنان آنها رو به گلوله ببندید! طبق اخبار در این نسخه از بازی وجود بیش از 30 نوع اسلحه و همین حالت CO-OP  ( دو نفری ) در بازی به چشم می خورد! در ضمن شما می توانید در هنگام آنلاین بازی کردن این نسخه ویدئو های خود را ذخیره کشتن دشمنان را ذخیره و بعدا مشاهده کنید! اگر کسی COD 5  را بازی کرده باشید ( البته آنلاین ) می توانید در آن با زامبی ها هم نبرد کنید ، در این نسخه هم چنین حالتی ( زامبی ) وجود دارد!

SHIELD  ( سپر ) یکی از بهترین وسایل محافظی اما نه همیشگی  !


اسلحه بسیار کاربردی در مناطق کولاکی ( برفی ) و مه آلود !بهترین قسمت در این نسخه رانندگی است!

داستان : ادامه ای بر MODERN WARFARE 1   :

 

داستان این قسمت در خاور میانه رخ می دهد و ادامه ای بر نسخه اول ( از لحاظ برداشتن عنوان COD  ) بازی را روایت می کند! بعد از کشتن  نقش اول دشمنان بازی ( زاخائف ) در آخر شما به نجات پیدا می کنید و به خاطر این جان فشانی  شما درجه کاپیتانی عملیات ها را می گیرید و به جای فرمانده قبلی عملیات در MODERN WARFARE 1 هستید! اما لازم به ذکر است در این نسخه شما دیگر  مک تاویش  ( کسی که شما در MW1 هدایت می کردید ) نخواهید بود ( اکثر نسخه ها این بازی شما هیچ وقت فرمانده اصلی در بازی نبوده اید ) و در نقش سرگروهبان گری سندرسون که یکی از افراد گروه فرمانده عملیات یعنی مک تاویش است! مراحل در این نسخه متنوع هستند ( از کوهای برفی روسیه گرفته تا بیابان های بسیار گرم و کثیف افغانستان ) و شما به همه جا سر خواهید کرد! این دفعه دشمن اصلی شما شریک سابق  "زاخائف " یعنی " ولادیمیر مکارو روسی " که پایگاه مستحکمی در روسیه ساخته  و مک تاویش و گروه  او موظف خواهد بود رهبر گروه  ( ولادیمیر مکارو روسی ) و گروهش را از بین ببرین !


شک نکنید بازی سوم شخص نیست بلکه اول شخص است!


موسیقی و صداگذاری : گاه تند و پر سر و صدا ، گاه آرام و بی سر و صدا

خیلی خیلی جالب و عالی طراحی شده و شما انتخاب کننده هستید که آیا می خواهید همه جا رو به تیر ببندید و صدای منفجر شدن ماشین و هواپیما و صدای اسحله های مهیب و پر سرو صدای را بشنوید یا خیلی آرام به جلو بروید و از پشت سر دشمن آنها رو دور بزنید تا هیچ کس متوجه آمدن و رفتن شما نشود ، البته اینکار با کمک اسحله های خفه کن دار و آرام حرکت کردن و آرامش و حوصله را نیاز دارد چون با کوچک ترین صدا افراد دشمن از حضور شما در محوطه خود مطلع می شود و سریع بر می آیند تا شما را بکشند! در بازی از تکنولوژی استفاده شده که به نام  Neural- Surround THX 7.1 است و شما با این قابلیت می توانید هم زمان صدای 20 تا 30 اشیاء مختلف و کوچک و بزرگ را بشنوید!( منفجر شدن وسایل ، تیر اندازی ، صدای فرمانده گروه ، صدای گروه دشمن ، صدای موتور وسیله ای که بر آن سوار هستید و .... ) ! در ضمن Infinity ward سعی کرده است که بیشتر گویندگانی که در MW2  گویندگی می کردند را جمع کند تا این نسخه هم مانند نسخه قبل صدای افراد اصلی در بازی بسیار عالی کار بشود! صدای تغغیرات آب و هوایی هم بسیار عالی کار شده! مثلا در در بعضی از مراحل کولاک های بسیار شدیدی وجود دارد که صدای آن در بازی دقیقا مطابق با صدای طبیعت اصلی کار شده!


نمونه ای از اسحله و بمب های جدید در بازی !

باکس شات بازی :
عذرخواهی می کنیم به خاطر این اطلاعات کم ! اما این پیش نمایشی برای آغاز این بازی هست در آینده پیش نمایشی بهتر از این بازی در سایت قرار خواهد گرفت!


منبع:استارگیمز


طبقه بندی: نقد بازی،
[ جمعه 16 مرداد 1388 ] [ 01:52 ب.ظ ] [ ferferi ]
درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب