تبلیغات
۩۞۩ دانلود بهترین بازی ها۩۞۩

۩۞۩ دانلود بهترین بازی ها۩۞۩
نویسندگان
نظر سنجی
دخری یا پسر؟؟؟!!
لینک دوستان
پیوندهای روزانه

بازی های بسیاری وجود دارند که با تبلیغات وسیع و پرهزینه پابه عرصه می گذارند و زمانی که عرضه می شوند همه را راضی نمی کنند . assassin's creed  هم جزو همین بازی ها بود حتی با توجه به وسعت تبلیغات انجام شده روی آن مورد استقبال همه از جمله خودم قرار نگرفت. که دلایل عمده آن تکراری شدن مبارزات و خواندن دست حریف بعد از چندین مبارزه و وجود ماموریت های تکراری اعم از کیف قاپی ، گوش دادن به حرف های دیگران و ... بود. حال سازندگان استدیوی یوبی سافت مونترئال دوباره باز گشته اند که خاطره ی نچندان خوش و لذت بخش گذشته را بهبود ببخشند. همان طور که بسیاری از دوستان اطلاع دارند ،  داستان ها و اتفاقات سری AC  از روی dna  یکی افراد خواندان صورت می گیرد . در شماره ی اول، بازی در عصر جنگ های صلیبی (جنگ بین مسلمانان و اروپاییان) رخ می داد ولی در این شماره حدود 500 سال از شماره ی پیش فاصله گرفتیم و به عصر رنسانس (عصری که در آن اروپاییان در حال پیشرفت بودند) سفر میکنیم. دلیل استفاده از رنسانس وجود فضای آشفته ی حاکم بر جو جامعه ی آن دوره است،هرچند که این موضوع مهم به طور خاص پرداخته نشده ودر سایه قرار گرفته که حجم اندکی ازبازی را اشغال کرده است.

 

 

مبارزات جذاب تر از همیشه!

شخصیت:اشراف زاده؟!

بقیه در ادامه مطلب

همان طور که در مقدمه گفته شد بازی در عصر رنسانس صورت می گیرد و داستان در شهر هایی از جمله فلورانس ، ونیز و رم پیش می رود . شما در نقش ezio (اتسیو) قرار دارید که از خاطرات دسموند خارج شده است. او بر خلاف جدش الطائر فردی اشراف زاده و تربیت شده است. لازم به ذکر است که  اتسیو اساسین نیست.هرچند که بعد از مشکلات پیش رو ی خانواده به روش اساسینی روی می آورد.

شیرجه هایی همچون الطائر!

روش های جدید کشتن!

گرافیک: یوبی سافت بهتر از دیروز!

شرکت مونترئال برای هر چه بهتر بازسازی شدن فضا های بازی،  تیمی از متخصصان خود را به شهر هایی که در آن بازی در جریان است فرستاد تا ضمن عکس برداری و محاسبات لازم، فضا ها و محیط های بازی را هر چه بیشتر به  واقعیت نزدیک کند. این تیم طی روزهایی که در شهر های مختلف بود توانست حدود 10000 قطعه عکس تهیه نماید . گرافیک بازی با توجه به سابقه شرکت مونترائال با بازی هایی همچون فار کرای و شاهزاده ی پارسی که هرکدام جزو بازی های بسیار خوش کیفیت هستند انتظار گرافیک را از این بازی بسیار بالا برده است. در دمو هایی که از این بازی پخش شد گرافیک بازی نزدیک به نسخه ی قبلی است. همچون گذشته تمام اندام و لباس های شخصیت اصلی بازی نسبت به شرایطی که قرار دارد تغییر می کند. طراحی وسایل  اتسیو مثل خنجر مخصوص اش بسیار خوب طراحی شده. تنها نقطه ضعف گرافیک بازی را میتوان به  زمانی که اتسیو یک سرباز را به داخل کاه می کشید اشاره کرد که هیچ یک از کاه ها به بیرون نریختند و این توی ذوق می زد!

گرافیک بسیار دیدنی

گیم پلی: داوینچی دستت درد نکنه!

شاید با دیدن تیتر بالا کمی تعجب کرده باشید در صورتی که اصلا تعجب ندارد. داوینچی یکی از نخبگان ایتالیا از دوستان نزدیک شما بوده و عهده دار ساخت وسایل شماست. از جمله وسایلی که داوینچی برای اتسیو ساخته که می توان به این ها اشاره کرد: خنجر مخصوص ، ماشین پرنده! و تفنگ می باشد.(در ادامه در مورد آن ها توضیح داده خواهد شد)

در این شماره از بازی سازندگان قول داده اند که همه چیز متفاوت تر از گذشته باشد و نوآوری های نیز در آن به چشم می خورد از جمله:

خنجر مخصوص  بین انگشتان سوم و چهارم انگشتان دست اتسیو قرار می گیرد، در این طراحی دیگر مثل گذشته نیازی به قطع کردن انگشتان نیست .البته این خنجر در بازی جدید برای هر دو دست به کار می رود. در همین دستگاه؛  زیر خنجر تفنگی نیز تعبیه شده که در مواقع ضروری به کار شما خواهد آمد. مهم ترین وسیله اضافه شده ماشین پرنده است که در بعضی از مراحل نقش اساسی را بازی می کند. در یکی از مراحل، شما باید فردی را به مکانی که از نظر معماری هیچ راهی از زمین برای ورود نداشت را داخل منطقه می کردید، ولی ورود با استفاده ازهوا ممکن می شد!

قرار گرفتن خنجر در هر دو دست

ماشین پرنده!

پرواز...!

از دیگر نکاتی که میتوان به آن ها اشاره کرد روش های جدید کشتن اتسیو است که بیشتر حالت مخفی کاری دارند. برای مثال شما در حال بالا رفتن از برج دیدبانی هستید و نگهبانی نیز بالای آن است، نگهبان را گرفته و به پایین پرت می کنید و دیگرآن که بهترین روش فرار شنا کردن است . این به دلیل فرا گرفتن منطقه" ونیز" از آب است. سازندگان به این فکر افتاده اند که از شنا کردن برای فرار استفاده کنند در بعضی از مراحل نیز شنا جزوی از ماموریت می گردد.

صدا و موسیقی: هنوز کاملا معلوم نیست!

موسیقی دل نوازی نیز از اندک دموها در بازی پخش می شود. انتظار می رود افکت های صوتی همچون گذشته به بهترین نحو ممکن قرار داشته باشند و بازی در این بخش نیز چیزی کم نداشته باشد . از سابقه خوب یوبی سافت منتظر افکت ها و موسیقی های خوبی از بازی هستیم.

تعدادی از دشمنان شما در بازی

سخن پایانی: بهترین ها را بازی کنید!

به نظر می آید که AC II  یکی از بهترین بازی های سال 2009 باشد که چند ماهی نیز به انتشار آن باقی نمانده است.امیدواریم که سازندگان مشکلاتی هر چند کوچک را حل کنند تا مثل AC I نا امید و خام تبلیغات وسیع بازی نشویم. تا اوخر سال 2009 باید صبر کرد و دید یوبی سافت این بار چه می کند.


منبع:استارگیمز


[ جمعه 16 مرداد 1388 ] [ 02:27 ب.ظ ] [ ferferi ]
درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب